ÜNLÜ YOGA HOCASI OYUNCUDAN ALTIN ÖĞÜTLER

Bize kendinizden bahseder misiniz?

Ben anne oyuncu yoga eğitmeni arkadaş çevremde cosmoz queen lakaplı insan doğa ve uzayla ilişkisini araştıran sevgi ve vicdan bilincini yaymaya çalışan yaşamayı seven biriyim. Bazen çocuğuyla çocuk olabilen bazen tam bir anne modunda çılgın yogacıyım.

Oyunculuk mesleğine nasıl başladınız? İlk deneyim anınızı bizimle paylaşır mısınız?

Oyunculuk mesleğine çocukken okul tiyatrosunda Hobby olarak başladım. Babamın birçok ünlü oyuncu arkadaşlarının da bende bu yeteneği görüp teşvik etmesiyle bu yola girdim. İlk deneyimim gerçekten çok tuhaf duygularla dolu ilk ped reklamında oynadım. O zaman böyle bir reklamda oynamak cesaret isterdi. Kameranın önünde öyle tecrübesiz ve heyecanlıydım ki ne yapacağımı bilemiyordum elimi ayağımı nereye koyacağımı şaşırıyordum ta ki kayıt deninceye kadar o an da ne oluyorsa tüm dünyayla iletişimim kesilmiş gibi içimden başka biri çıkıverdi sanki yıllardır oyuncuymuşum gibi çünkü işime oyunculuk mesleğine aşığım.

Bu mesleği yaparken önünüze ne gibi engeller çıktı?

Engeller kaldırılmak içindir ben en zor anımda bile engellerden atlamasını öğrendim. Kolay olmadı tabi ama hiç ümitsizliğe düşmedim. Engeller her işte sizin bir sürü alternatifinizin olmasıdır ama benim felsefem benim olan bana gelir kimse kimsenin kısmetini yiyemez ve yarışmamda rakip yoktur benim için benim tek derdim kendimledir. Bu tabi yoga kafası benim tabirimle herkesin kendine ait bir yolu vardır burada engelleri sizin duygu ve düşünceleriniz koyar bunları iyi yönetmekse benim işim

Ailenizin bu meşakkatli yolda size ne tür bir desteği oldu?

Ailem babam özellikle nurlar içinde yatsın canım annem ta ki vefat edinceye kadar setimde beni hiç yalnız bırakmadı ben nereye annem orayaydı bazen sanki hala sette bir yerlerden sanki çıkıp bana atıştırmalık bir şey getirecekmiş gibi gelir. Anneler çok özeldir. Canım babam ise görüşmeye gidip olmayan işlerimde moralim bozulduğunda beni yukarı kaldıran en büyük gücümdür pes etmemeyi bana öğretendir. Canım ablam ise aman hadi caddeye kahve içelim deyip beni toparlayandır. Ben bu konuda çok şanslıyım ailem benim hep yanımdalar başarılı olduğumda da olmadığımda da.

Röportajın tamamını aşağıdaki bağlantıdan görebilirsiniz.

Leave your thought